PRODUCT MANAGER – ELEKTROTECHNIKA (NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!)

Obor: Elektro a automatizace, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Marketingová komunikace a PR, Nákup a sourcing, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

Naším klientem je úspěšná obchodní společnost působící v oblasti elektro prvků, v současné době potřebuje rozšířit svůj tým o motivované kandidáty/tky na pozici:

PRODUCT MANAGER

POPIS POZICE

* Příprava strategie, jak posílit pozici společnosti v oblasti malého a velkého jištění a její realizace
* Komunikace s centrálou společnosti, spolupráce na vývoji a uvedení nových produktů
* Úzká spolupráce s obchodním týmem při uvádění nových produktů, společná práce na významných projektech
* Návštěvy obchodních partnerů

PROFIL KANDIDÁTA

* SŠ/VŠ vzdělání – elektrotechnika
* Předchozí zkušenost s produktovým managementem nebo obchodem v oblasti elektrotechniky (velkou výhodou NN)
* Min. komunikativní znalost AJ
* Uživatelská znalost MS Office, znalost CAD výhodou
* ŘP sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

* Atraktivní finanční ohodnocení
* Pestrá škála firemních benefitů – bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, dovolená více než 5 týdnů
* Smlouva na dobu neurčitou
* Moderní a přátelské prostředí, skvělý tým
* Práce na HPP, nástup možný ihned případně dohodou

Další informace:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email iva.wojnarova@experis.cz.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420731637828