PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (ZKUŠEBNÍ TECHNIKA)

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Marketingová komunikace a PR, Nákup a sourcing, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

Pro našeho významného klienta – úspěšnou společnost působící v oblasti zkušební techniky – hledáme motivované kandidáty na pozici

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

POPIS POZICE

– prodej sofistikovaných statických a dynamických zkušebních strojů pro vyhodnocování mechanických vlastností materiálu v ČR A SK (elektromechanické a hydraulické provedení)

– technická podpora zákazníkům v rámci vyhledávání správného technického řešení pro jejich aplikace

– budování a rozvoj obchodních vztahů s našimi dodavateli na jedné straně a zákazníky na straně druhé

– spolu vymýšlení obchodní strategie produktu

– kompletní zpracování zakázek od poptávky, přes nabídkové řízení, vyjednání smluvních podmínek, řízení realizace projektu až po jeho kompletní předání zákazníkovi

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ ekonomického či technického směru

– časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci ČR a SR (řidičský průkaz sk. B)

– zákaznicky orientované vystupování, chuť učit se novým věcem a rozšiřovat své znalosti v oboru

– anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni (slovem i písmem)

– alespoň 2leté zkušenosti z oblasti prodeje technických produktů (znalosti v oblasti materiálů, materiálových zkoušek a hydrauliky jsou výhodou)

– uživatelská znalost PC a SW jako např. MS Office, práce se CRM systémem

– komunikativnost, pečlivost, schopnost samostatného řešení obchodně technických problémů a schopnost pro týmovou spolupráci

NABÍZÍME

– zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, která je leadrem na trhu ve zkušební technice již 25 let

– nestereotypní práci s prvotřídními technologiemi

– příjemné prostředí, mladý a perspektivní kolektiv, osobní přístup

– seberealizaci a naopak týmovou práci při budování úspěšné značky na trhu

– odpovídající platové ohodnocení rostoucí s dosaženými výsledky

– neustálý odborný růst (stále nové zkušenosti, školení technického směru, tak obchodních dovedností)

– zaměstnanecké benefity (stravenky, provizní systém, roční bonusy, 13. plat, dodatečná dovolená, pojištění, příspěvek na vzdělání, automobil k osobnímu využití, firemní akce a další

Další informace:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email iva.wojnarova@manpower.cz či mne kontaktujte na tel. 731 637 828.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420731637828