PLC specialista či junior

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pro doplnění týmu pro malou automotive společnost hledáme buď již seniorního člověka se zkušenostmi z oblasti programování PLC nebo nadšence do PLC se základními znalostmi/zkušenostmi a s chutí se v této oblasti dále vzdělávat a rozvíjet!

POPIS POZICE

– Úpravy PLC programů dle procesních a výrobních požadavků

– Nastavení parametrů robotizovaných linek

– Údržba a opravy výrobních linek, pro které je zaškolen

– Školení pracovníků výroby pro provádění preventivní údržby

– Evidence technických dat o průběhu a výsledcích své práce

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání

– Alespoň základy PLC programování – příležitost jak pro seniorního člověka se zkušenostmi z oblasti programování PLC, tak pro nadšence do PLC se základními znalostmi/zkušenostmi a s chutí se v této oblasti dále vzdělávat a rozvíjet

– Výhodou je praxe z údržby či automobilového průmyslu

NABÍZÍME

· Vzdělávání se a růst v oblasti PLC

· Čisté pracovní prostředí a moderní technologie

· Týden dovolené navíc

· Bonusy

· Stravenky

· Flexipasy

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis na veronika.krcova@experis.cz – ráda s Vámi proberu pozici a společnost podrobněji.

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz