Credit manager

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Příbor

Máte zkušenosti na obdobné pozici?
Řešení pohledávek, nastavování nových smluvních podmínek Vám není cizí?
Hledáte-li opravdu seriózního zaměstnavatele, pak čtěte dále a přihlaste se do výběrového řízení! Čím dříve Vás najdeme, tím lépe!!

POPIS POZICE

Náplň práce:

– vyhodnocení kreditního rizika u zákazníků, dodavatelů
– vyhodnocování nastavených procesů – nové nastavení podmínek, revize stávajících smluv
– vyjednávání v oblasti credit managementu
– spolupráce s mateřskou společností v zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký profil hledáme?

– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
– angličtina na komunikativní úrovni (minimálně úroveň B2, půjde o denní komunikaci se zahraničím)
– prokazatelnoá zkušenost na obdobné pozici (finanční či controllingové oddělení)
– zkušenosti s vymáháním pohledávek a komunikací s dodavateli
– ochota převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí
– znalost práce na PC (MS Office, Excel na výborné úrovni)

Hledáme člověka se zkušenostmi, který se nebojí nových výzev, má výborné argumentační schopnosti a cit pro nastalou situaci.

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

– nadstandardní dovolenou
– odpovídající mzdové ohodnocení
– možnost pracovat pro nadnárodní společnost se skvělým a zvučným jménem
– dotované stravování
– podporu sportovních aktivit

Místo pracoviště: Příbor
Nástup: dohodou

Zaujala Vás pozice? V tom případě na nic nečekejte a pošlete životopis odpovědí na tento inzerát v ČJ i AJ verzi. Krátký motivační dopis uvítáme.

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz