Valeo

Validační inženýr v automotive

Obor: Doprava a logistika, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Auto – moto, Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Získejte s námi zajímavou práci ve vývojovém centru asistenčních systému do osobních automobilů. Ve Valeu společně vyvíjíme nejen chytré parkovací systémy, ale také pokročilé technologie pro autonomní řízení vozů budoucnosti. Prací u nás získáte nejen důležité zkušenosti v oblasti automotive a vývoje, ale i motivační mzdu a skvělé benefity.

Do našeho týmu techniků právě teď hledáme nové kolegy na pozici Validačního inženýra.

POPIS POZICE

  • Příprava a realizace validačních testů dle plánu a požadované kvality
  • Návrh zlepšování testů
  • Analýza produktových problémů
  • Účast na řízení zařízení a funkčnosti služeb

PROFIL KANDIDÁTA

  • Technická VŠ nebo technická SŠ + praxe v oboru vítána
  • Dobrá komunikace v anglickém jazyce
  • Znalost technického (průmyslových) kreslení
  • Znalost nástrojů kvality (FTA, FMEA,…)
  • Znalost mechanických testů; testování, měření a vyhodnocování fyzikálních vlastností

NABÍZÍME

  • motivační mzdové ohodnocení dle zkušeností (40-50.000,-Kč/měsíčně)
  • variabilní měsíční bonus
  • plně hrazené stravenky
  • 2 týdny placeného volna navíc
  • důležité zkušenosti z oblasti vývoje a automotive
  • jistotu práce na HPP ve stabilní technologické společnosti
  • multisport kartu
  • posilovnu a hřiště přímo na pracovišti
  • pravidelné firemní akce

Udělejte krok vstříc nové kariéře!

Jediné, co je třeba udělat je reagovat skrze odpovědní formulář níže, poslat svůj životopis na e-mail: milan.jirousek@manpower.cz, nebo jen pro více informací volat na číslo: 734 173 422.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@manpower.cz