Elektrotechnik – Absolvent s AJ

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Elektro a automatizace, Doprava a logistika, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Projektant elektrických zařízení do tramvají

Vidíš smysl v projektování a vývoji elektrických zařízení, protože je úžasné něco postavit a vidět vlastní odkaz v denním provozu?

Významná mezinárodní společnost, která dodává elektrické zařízení do nejen pražských tramvají, hledá nového juniorního kolegu na pozici: Projektant elektrických zařízení

POPIS POZICE

  • Projektování a integrace elektrických výzbrojí pro elektrická vozidla MHD
  • Spolupráce na návrhu silových obvodů trakčních a pomocných měničů
  • Spolupráce s vývojáři a projektanty vozidel
  • Tvorba prováděcí dokumentace elektro

PROFIL KANDIDÁTA

  • Elektrotechnické SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Chuť se učit novým věcem
  • Zodpovědný přístup
  • Komunikativní znalost AJ (B2, C1)
  • Zkušenosti s námi nepotřebuješ

NABÍZÍME

  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • První hodnotné zkušenosti v projektování a vývoji elektrických zařízení
  • Výsledek tvé práce uvidíš každý den v akci (tramvaje, autobusy)
  • Přátelský a mladý tým na Praze 4
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home-office
  • Stravenky 100Kč,
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Těšíme se na nového kolegu 😉 . Teď už je to na tobě.

KONTAKT

Lukáš Moravec
lukas.moravec@experis.cz