IT Security Analytik – tak trochu Hacker

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
  • Baví tě v IT hlavně prolamovat firewally?
  • Hledat mouchy v IT zabezpečení?
  • Přicházet s novými metodami jak obejít Security systémy?

POPIS POZICE

– Každodenní kontrola IT bezpečnostních systémů
– Čeká tě spolupracovat na WebSecurity
– Evidování propustnosti testovacího SW
– Budeš analyzovat funkčnost systému
– Patching a updating nových nástrojů Security
– Podpora security inženýrů

PROFIL KANDIDÁTA

– Základní porozumění SW a HW patchování a updatování
– Základní znalosti v IP networking a jejího zabezpečení
– Dobré komunikační shopnosti i v angličtině
– Chuť a motivaci se zabývat právě oborem IT security
– Můžeš být i absolvent bez zkušeností

NABÍZÍME

– Velmi neobyčejnou náplň práce v mezinárodní společnosti
– Přijdeš do kontaktu s nejmodernější technikou
– Mladý, dynamický a přátelský tým
– Naši podporu ve tvém kariérním růstu
– Moderní kanceláře na Andělu
– Zajímavé finanční ohodnocení od 40 000 Kč

Je to jen na tobě 😉

Neváhej a pošli své CV na: lukas.moravec@experis.cz

KONTAKT

Lukáš Moravec
lukas.moravec@experis.cz