Vedoucí lesní výroby a odbytu

Obor: Vyšší management, Vyšší management, Zemědělství,
Lokalita: Vysočina,
Město: Žďár nad Sázavou

Rodinná firma KINSKÝ Žďár, a.s. hospodařící na 5 786 ha lesních pozemků v oblasti Žďárských vrchů vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucího lesní výroby a odbytu . Předmětem pracovní náplně je řízení obchodní a odbytové činnosti s dřevní hmotou v návaznosti na lesní výrobu, výkon mysliveckého hospodáře s výhledem na další profesní růst.

POPIS POZICE

Náplň práce:

· Zajišťování řádného komplexního lesnického hospodaření, včetně přípravy lesní výroby v těžební a pěstební činnosti

· Odpovědnost za řádné vedení lesní hospodářské evidence

· Zajišťování činností spojených s odbytem dříví a ostatních lesních produktů, včetně organizace dopravy dříví

· Spolupráce s ekonomickým ředitelem v oblasti řízení řádného ekonomického hospodaření

· Zajištění řádného mysliveckého hospodaření v honitbách

· Ochrana lesů proti škodlivým činitelům i škodám způsobených biotickými činiteli (zejména lýkožroutem nebo zvěří), přijímání opatření k předcházení škodám, zjišťování škůdců a přijímání opatření proti jejích vývinu a rozšíření

· Zajišťování činností v oblasti protipožární ochrany a bezpečnosti práce

· Plnění dalších povinností vyplývajících z vnitřních předpisů společnosti a obecně platných právních předpisů

· Údržba a metodika PDS ProPla

· Komunikace s přepravci a odběrateli – koordinace odvozu dříví

· Koordinace odvozu dříví

· VML – kontrola a odesílání do K2 úložiště

Šanci uspět ve výběrovém řízení máte, pokud splňujete následující kritéria:

· VŠ vzdělání lesnického směru, délka odborné praxe min. 3 roky

· Odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti zajišťování řádného lesnického hospodaření a vedení pracovního kolektivu

· Zkušenosti s hospodařením blízkému přírodě clonným způsobem ve smrkových porostech, zkušenosti se zaváděním MZD velkou výhodou

· Znalost práce na PC (výborná znalost MS Excel nutností)

· Znalost PDS ProPla velkou výhodou (evidence LHE)

· Lovecký lístek, zbrojní průkaz a pojištění odpovědnosti při výkonu práva myslivosti – aktivní myslivec

· Osobní a charakterová předpoklady – manažerské a organizační schopnosti, loajalita, ochota k týmové spolupráci, důvěryhodnost, spolehlivost, hájení zájmů společnosti

· Občanská a morální bezúhonnost

· Vysoké pracovní nasazení

· Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou

NABÍZÍME

· Možnost profesního růstu

· Zajímavou a rozmanitou práci

· Můžete se spolehnout na zázemí stabilní společnosti

· Perspektiva dlouhodobé spolupráce

· Budete mít možnost uplatnit a realizovat své nápady

· 5 týdnů dovolené

· Pomoc s relokací

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798