Maintenance manager – plasty

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj, Vyšší management,
Lokalita: Plzeňský,

Jste zkušený manager údržby, který se vyzná ve formách na plasty? Umíte anglicky a hledáte nový impuls? Mám pro Vás jedinečnou a velmi zajímavou nabídku. Veškeré další info se dozvíte níže a případně u mě na telefonu 730 580 999.

POPIS POZICE

  • Zodpovědnost za proces údržby příslušenství, strojních zařízení a forem na plasty
  • Zodpovědnost za dodržování legislativních požadavků souvisejících s výrobními zařízeními (revize, školení, apod.)
  • Plánování údržby, zodpovědnost za plánování a dodržování stanoveného rozpočtu
  • Zajištění plnění plánů údržby (prediktivní i preventivní) a plánů auditů
  • Vedení týmu údržby (nástrojaři, elektro, všeobecná údržba)
  • Komunikace napříč společností, zejm. výrobou a logistikou
  • Spolupráce na procesu neustálého zlepšování – náklady, optimalizace výrobních procesů, modernizace, automatizace, apod.

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti na postu managera údržby
  • Komunikace v angličtině nutností
  • Znalost problematiky a údržby forem na listování plastů
  • Projektové řízení
  • Znalost automotive prostředí je velkou výhodou

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou pracovní perspektivitou
  • Motivující finanční a pracovní podmínky
  • Vysoká míra seberealizace a odpovědnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojezd do zaměstnání
  • Příspěvek na stravování

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999