Technik BOZP – HSE specialista

Obor: Bezpečnost a ekologie, Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Plzeňský,

Hledáme technika BOZP, který má zkušenosti s BOZP v oblasti výrobního závodu. Hledáme organizačně schopného bezpečáka, který bude dbát na všechny rizika ve výrobě.

POPIS POZICE

  • Správa a kontrola závodové knihy úrazů.
  • Tvorba a vedení dokumentace pro zajištění BOZP, PO, EMS.
  • Uplatňování zásady systému BOZP ve výrobním závodě
  • Spolupráce na zajištění BOZP
  • Kontrola dodržování platných předpisů
  • Provádění preventivních kontrol
  • Vyhledávání a hodnotcení rizik
  • Spolupráce na vyšetřování pracovních úrazů
  • Návrh opatření na základě předchozího hodnocení rizik

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SOU vzdělání
  • znalost norem ISO 14001, ISO 45001, právních a jiných závazných povinností
  • interní auditor OHSMS, EMS s vydaným osvědčením VÝHODOU
  • platné osvědčení požární preventista dle zákona č. 133/1985 Sb. – VÝHODOU
  • platné osvědčení technik BOZP / HSE (nebo jiná alternativa v prevenci rizik)
  • řidičské oprávnění sk. B
  • komunikativní znalost anglického jazyka – B1/B2
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědný přístup
  • chuť se dále vzdělávat, zvyšovat kvalifikaci a svoji odbornost
  • schopnost práce v týmu

NABÍZÍME

  • výkonnostní prémie
  • mimořádné prémie za řádnou docházku
  • prémie za pracovní výročí
  • dovolená 5 týdnů
  • závodní restaurace
  • mzdové příplatky
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999