Procesní specialista – Senior

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Nestandardní tým mladých lidí, hledá kolegu, který by si s nimi rozuměl v angličtině. Máš za sevou ITIL certifikaci a nebojíš se agilní metodiky? Tak nám napiš a uvidíme jestli se naše cesty sejdou.

POPIS POZICE

– Zajišťování IT procedur na základě firemních standardů

– Dohled nad neustálým zlepšováním existujícího systému

– Vedení školení a zvyšování podvědomí kolegů ohledně IT Governance

– Vedení projektů v ITIL

– Komunikace s kolegy z jiných oddělení a dohled nad dodržováním předpisů

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání ideálně směru business and management

– Komunikativní znalost AJ

– ITIL certifikace

– Zkušenosti s change managementem

– Znalost metodiky projektového řízení (PRINCE 2, BABOK, atd)

NABÍZÍME

– 25 dní dovolené

– 3 sick days

– Příspěvek na životní pojištění

– Příspěvek na důchodové pojištění

– Příspěvek na stravu

– Roční bonus ve výši 15% z hrubého platu

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz