Zákaznický servis s AJ + další jazyky

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Zákaznický servis,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte praxi v back office či v zákaznickém servisu? Umíte výborně anglicky a znáte i další světový jazyk?

Tak to hledáme právě Vás!

!!!! VHODNÉ PRO ABSOLVENTY !!!

POPIS POZICE

  • Péče o všechny potřeby a požadavky zákazníka
  • Komunikaci se svěřeným portfoliem zákazníků, zjišťování potřeb a udržování přátelských vztahů
  • Pomoc zákazníkům a řešení klientských komplikací přes telefon
  • Analýza a optimalizace zákaznických účtů

  • AJ – plynulá + němčina nebo italština nebo francouzština jako druhý jazyk na velmi dobré úrovni
  • zkušenosti v zákaznickém servisu nebo v back office
  • zkušenosti ve výrobní společnosti jsou vítány
  • dobré komunikační schopnosti
  • rychlé jednání, stresová odlnost a loajalita vůči zaměstnavateli
  • velmi dobré počítačové dovednosti (MS Office)

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • jazykové kurzy a školení
  • firemní akce
  • roční bonus (na základě výsledků)
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999