Elektromechanik

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Jste technický typ s praxí ve výrobní společnosti v oblast údržby strojů? Vlastníte vyhlášku 50 a nebojíte se jí použít? Hledáte ještě navíc novou pozici, kde budete moci svoje zkušenosti využít? Ráda se s Vámi setkám.

POPIS POZICE

  • Odpovědnost za chod a údržbu výrobních strojů (každodenní a roční)
  • Zjišťování a odstraňování elektro závad na výrobních zařízeních
  • Provádění preventivní údržby dle plánu
  • Spolupráce s externími firmami při provádění oprav

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SOU – elektrotechnické vzdělání
  • Praxi v oboru alespoň 2 roky
  • Alespoň částečnou znalost mechaniky, elektroniky, pneumatiky
  • Vyhláška 50
  • Technické myšlení
  • Přesnost, pečlivost
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy a školení
  • stravování v objektu
  • firemní autobus ke směnám
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění
  • závodní stravování zdarma
  • 13. plat
  • příspěvek na dovolenou

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999