Daňový a účetní specialista se znalostí IFRS/US GAAP

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte-li zkušenosti v oblasti účetnictví mezinárodní výrobní firmy a ovládáte angličtinu, pak pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku!!!

Společnost, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá do svých řad nového kolegu na pozici DAŇOVÉHO A ÚČETNÍHO SPECIALISTY SE ZNALOSTÍ IFRS/US GAAP.

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

  • Zpracování daňových přiznání (daň z příjmu PO, DPH včetně souvisejících hlášení, daň z věcí nemovitých)
  • Kalkulace daně z příjmu pro účely měsíčních závěrek, forecastů a plánů, kalkulace odložené daně
  • Implementace korporátních směrnic do interních směrnic společnosti se zohledněním lokální legislativy, rozšiřování povědomí o těchto směrnicích napříč společností a dohled nad jejich naplňováním
  • Aplikace IFRS pro účely reportování mateřské společnosti zejména v oblasti leasingu, majetku, vykazování výnosů, apod.
  • Řešení daňových a účetních otázek v oblasti pořízení majetku, jeho zhodnocení, oprav a údržby
  • Sledování nákladů na projekty Výzkumu a vývoje

PROFIL KANDIDÁTA

Co by měl ideální kandidát mít?

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetní a daňové problematiky
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti aplikace IFRS/US GAAP
  • Praxi v oboru a v prostředí mezinárodního výrobního závodu
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti se systémem SAP výhodou, znalost modulu investičního majetku velkou výhodou
  • Velmi dobrou znalost práce s MS Office (především MS Excel)
  • Schopnost stanovit si priority

NABÍZÍME

Co Vás dále čeká?

  • Stabilní společnost, nadnárodní automotive prostředí
  • Možnost profesního a kariérního růstu a rozvoj v rámci globální společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené
  • 13., 14., plat
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Program benefit+
  • Akce pro zaměstnance

KONTAKT

Markéta Suderová
marketa.suderova@experis.cz
+420731139542