Projektant vodohospodářských staveb

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Chcete se rozvíjet v oboru vodohospodářských staveb? Umíte pracovat v AutoCADu? Rádi byste pracovali v menším kolektivu? Významná společnost, která se zabývá projektováním, inženýrskou činností a dodávkami technologií vodohospodářských staveb, hledá kandidáta/ku na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB.

POPIS POZICE

– Tvorba projektové a technické dokumentace

– Technická podpora na jednání se zákazníky

– SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, nejlépe vodohospodářské stavby

– Schopnost čtení technické dokumentace

– Zkušenosti s programem AutoCAD

– Základní znalost anglického jazyka

– Praxe v oboru je výhodou

NABÍZÍME

– Odpovídající finanční ohodnocení

– Možnost podílet se na zajímavých projektech

– Získání nových zkušeností a poznatků v rámci oboru

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Pružnou pracovní dobu

Zašlete mi svůj životopis a využijte tak příležitost pracovat na zajímavých projektech v oboru vodohospodářství! Rychlá odpověď na Vaši zprávu je pro mne samozřejmostí.

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz