IT SPECIALISTA APLIKACÍ AS 400

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Praha

Jsme mezinárodní společnost patřící mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb v ČR. V příjemných prostorách naší firmy vládne přátelská atmosféra. Do našeho týmu bychom nyní rádi přijali nového kolegu / kolegyni na pozici IT SPECIALISTA APLIKACÍ AS 400.

Máte zkušenosti na obdobné pozici a uvažujete o změně nebo hledáte jistotu stabilního zaměstnání v příjemném prostředí? Chcete se podílet na vývoji nových finančních systémů?

Pak právě Vy jste vhodným kandidátem pro nás! Přijďte rozšířit náš 8-členný tým.

POPIS POZICE

  • Budete se u nás podílet na vytváření, rozvoji, implementaci a testování finančních systémů (spotřebitelské půjčky, kreditní karty)
  • Vaším úkolem bude také specifikace nových požadavků od finálních uživatelů
  • Dále budete školit uživatele, jak správně užívat systém
  • Nemine Vás ani nastavování a modifikace systémových parametrů podle potřeb koncových uživatelů
  • A ve Vaší kompetenci bude také zabezpečování chodu systému (denní a noční datové zpracování)

  • Hledáme příjemného a lidského člověka, který dobře zapadne do našeho přátelského kolektivu.
  • Co se odborných znalostí týká, nemělo by Vám chybět:
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Dobrá všeobecná znalost IBM iSeries (AS 400) systémů (QRY, SQL, DB2, CL, COBOL)
  • Velmi dobré analytické schopnosti
  • Předchozí zkušenosti s programováním nebo zkušenosti jako obchodní analytik výhodou
  • Dobrá znalost angličtiny

NABÍZÍME

  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Pestrou škálu benefitů: Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení
  • Příležitost profesního růstu
  • Využívání nejnovějších technologií a programů
  • Zajímavé platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých výhod
  • Zaměstnání ve známé mezinárodní společnosti
  • Místo pracoviště: Praha 4

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405