SENIOR ANALYTIK APLIKAČNÍHO VÝVOJE

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice

Jsme Českobudějovická společnost patřící mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb v ČR. Sídlíme přímo v centru města a v příjemných prostorách naší firmy vládne přátelská atmosféra. Do našeho týmu bychom nyní rádi přijali nového kolegu / kolegyni na pozici SENIOR ANALYTIK APLIKAČNÍHO VÝVOJE.

Máte zkušenosti na obdobné pozici a uvažujete o změně nebo hledáte jistotu stabilního zaměstnání v příjemném prostředí? Chcete se podílet na vývoji nových finančních systémů?

Pak právě Vy jste vhodným kandidátem pro nás! Přijďte rozšířit náš 8-členný tým.

POPIS POZICE

  • Budete u nás analyzovat dopady uživatelských požadavků do svěřených aplikací během vývoje projektů – to bude obnášet komunikaci ohledně řešení a stavu v rámci interního týmu a komunikaci s dodavatelskými týmy
  • Ve Vaší kompetenci bude také převzetí a kontrola technické realizace dodaných funkčností (parametrizace, konfigurace, systémové požadavky, jednotlivé vrstvy aplikace)
  • Budete testovat vyvinuté funkčnosti vůči požadavkům a uživatelským procesům. Podpora uživatelských testů.
  • Vaším úkolem budete i příprava a návrh výstupních sestav
  • Nemine Vás ani příprava a součinnost při nasazení komponent do testovacích i produkčních prostředí
  • A v neposlední řade budete vytvářet a provádět následnou revizi analytické a technické dokumentace

  • Hledáme příjemného a lidského člověka, který zapadne do našeho přátelského týmu.

Co se odborných znalostí týká, nemělo by ti chybět:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání s orientací na IT, business analýzu, atp.
  • Všeobecná orientace v IT systémech (SW i HW komponenty)
  • Dodržování a rozvoj metodik, dokumentace a procesů
  • Analytické myšlení
  • Práce s uživateli – analýza požadavků a jejich transformace do IT specifikace
  • Schopnost dokumentace řešení, postupů a návrhů
  • Znalost základů SQL a DB návrhu

Výhodou:

  • Orientace ve finančních pojmech a produktech
  • Síťové komponenty, přenosové protokoly, zabezpečen
  • Znalost SW nástrojů – Crystal Reports, Enterprise Architect, XML Spy
  • Znalost XML, XSLT, XSD
  • Znalost Modelování BPMN, UML
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Vysoké nasazení
  • Znalost AJ – schopnost čtení odborných článků, dokumentace či zadání

NABÍZÍME

  • Nadprůměrné platové ohodnocení
  • Pestrou škálu benefitů – kafetérie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění atd.
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Možnost učit se, rozvíjet se a růst
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené

KONTAKT

Veronika Pauknerová
Veronika.Pauknerova@manpower.cz
+420 737 254 405