IT business analytik / Projektový manažer pro projekt inteligentních vozidel

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Auto – moto,
Lokalita: Středočeský,
Město: Mladá Boleslav

Pracovní náplní je shromažďování a vyhodnocování informací z celého koncernu v rámci dlouhodobého projektu vývoje inteligentních systémů vozidel. Výhodou je práce v malém týmu 4-5 lidí, kde mezilidské vztahy jsou na prvním místě. Špatná nálada a podkopávání kolegů není přípustná.

POPIS POZICE

– Shromažďování a vyhodnocování technických informací v rámci celého koncernu

– Komunikace s projektovým týmem a kontrola dodržování termínů

– Plánování strategie a zodpovědnost za rozvoj projektu

– Spolupráce a jednání s německými kolegy

– Vyhledávání chyb v projektu s návazností na přímé dopady společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ technického směru (ideálně IT)

– 5 let zkušeností s analýzou IT prostředí

– Analytické myšlení a schopnost řešit problémy

– Aktivní komunikace v angličtině nejméně úroveň mezi B2-C1

– Znalost metodik řízení projektu (JIRA, PRINCE2,…)

– Zájem o automotive průmysl výhodou

NABÍZÍME

– 5 týdnů dovolené

– Příspěvek na stravu

– Příspěvek na životní, penzijní a úrazové pojištění

– K dipozici mobilní telefon a notebook

– Služební vozidlo i k soukromým účelům

– Cafeterie systém

– Multisport karta

– Teambuldingové akce s rodinou i bez

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz