JUNIOR OBCHODNÍ ASISTENT /KA

Obor: Nákup a sourcing, Administrativa, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha – Michle

Staňte se součástí mezinárodní společnosti WACKER NEUSON. Hledáme novou kolegyni/ kolegu do menšího týmu na pozici JUNIOR obchodní asistent/ka (referent/ka).

POPIS POZICE

Co vás čeká?

  • Budete komunikovat s dodavateli a zákazníky (emailem i telefonicky, česky a anglicky)
  • Zpracovávat nabídky a kupní smlouvy
  • Fakturace, pomoc při účetní závěrce
  • Další administrativní úkony

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

  • Budete potřebovat dobrou znalost anglického nebo německého jazyka (min. B2 úroveň)
  • Máte ukončené SŠ/VŠ, ideálně ekonomické vzdělání
  • Uvítáme zkušenosti na podobné pozici v administrativě, obchodní asistenci nebo zákaznickém servisu
  • Oceníme Váš pozitivní přístup a zájem o dlouhodobou spolupráci

NABÍZÍME

  • HPP, plný úvazek, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení dle zkušeností + stravenky
  • Rodinnou atmosféru na pracovišti, menší tým o 3 lidech, zázemí stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu, jazykové kurzy a školení pro Váš osobnostní rozvoj
  • Lokalita Praha 10
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz