Nástrojař/údržbář – vstřikolisy

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Hledáte pěknou práci v čistém výrobním prostředí? Jste jednička na údržbu vstřikolisů a chcete se této práci dále věnovat? Pokud ano a hledáte nový impuls, ráda se s Vámi spojím. Více informací na 730 580 999.

POPIS POZICE

– Plánování a provádění servisních a údržbových prohlídek s ohledem na plynulost výroby
– Provádění denních kontrol, resp. údržby, provádění gen. údržby, diagnostika nástroje
– Kontrola intervalů údržeb forem
– Oprava forem v rámci možností tech. vybavení firmy
– Příprava forem k výrobě
– Výroba přípravků
– Zajištění nabídek potřebných náhradních dílů
– Úklid v nástrojárně
– Školení zaměstnanců v rámci zvyšování životnosti forem a přípravků
– Podílení se na plánování výroby
– Kontrola a vedení servisních knih jeřábu a nástrojů
– Obsluha jeřábu

PROFIL KANDIDÁTA

– SOU/SŠ vzdělání – technického směru
– Technické znalosti z oblasti vstřikovacích nástrojů
– Technologické znalosti
– Zkušenosti s jemnou mechanikou, robotikou a pneumatikou
– Manuální zručnost
– Znalost výrobních a produktových souvislostí
– Organizační schopnosti
– Zkušenost s obsluhou konvenčních strojů
– Schopnost samostatného rozhodování
– Orientace v technické dokumentaci

NABÍZÍME

– Příspěvek na dojíždění 2,5Kč / km
– Bonus za nulovou absenci v měsíci 500 Kč
– Stravenky v hodnotě 90Kč, zaměstnanec hradí jen 27,-
– Týden dovolené nad rámec
– Bonus ½ platu v létě
– Bonus ½ platu v zimě
– Každý měsíc 1/12 platu jako bonus k základní mzdě

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999