Procesní inženýr obrábění

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti s 5-ti osým obráběním nebo jste absolvent strojní fakulty se zaměřením na obrábění? Chcete se v této problematice dále vzdělávat a mít za zády stabilní společnost, která má k rozvoji svých zaměstnanců individuální přístup? Hledáte tu nejlepší pracovní příležitost v oboru? Sháníme právě Vás a nabízíme jedinečnou příležitost zajímavé práce.

POPIS POZICE

  • Zvyšování efektivity pracovního procesu na výrobních zařízeních a linkách
  • Analýza a zavádění zlepšovacích návrhů a změn
  • Tvorba a úprava technické dokumentace
  • Asistence při montáži a uvádění výrobních linek do provozu
  • CNC programování (systémy FANUC a Sinumeric)
  • 6-ti osé obrábění (odvalování) a přesné třískové obrábění

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Angličtina aktivně
  • Znalost CAD systému
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Znalosti technické dokumentace
  • Technické dovednosti (manuální zručnost)
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení problémů
  • Znalost CNC programování výhodou
  • Zkušenosti s třískovým obráběním a šnekovými převody výhodou

NABÍZÍME

  • 13. plat
  • příspěvky na stravování a dojíždění
  • podpora kultury, zdraví a sportu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odměny za věrnost firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • perspektivní práci v profesionálním týmu a další výhody

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz