Procesní inženýr – Rakovnicko

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,

Hledáš profi společnost, která ti umožní vyniknout v nastavování procesů? Ať už jsi jednička v oboru nebo začínající procesák u nás má šanci každý. Pokud tě zajímá nabídka a chceš se dozvědět více, volej na 730 580 999.

POPIS POZICE

  • Optimalizace a implementace procesů výroby
  • Metodické vedení dokumentace a aktualizace všeobecné dokumentace
  • Vytváření a optimalizace nových i stávajících montážních postupů
  • Kooperování při změně a transferu výrobních procesů
  • Vyhledávání nových technologií a zavádění do výroby
  • Aplikování nástrojů štíhlé výroby, Poka-Yoke, FMEA
  • Technická podpora jednotlivých projektů

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – nejlépe v oblasti elektro/strojní (vhodné i pro absolventy)
  • Komunikativní znalost AJ  – komunikace s kolegy a nadřízenými
  • Technické a analytické myšlení, samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost.
  • Znalost metod a nástrojů průmyslového inženýrství
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Schopnost učit se a přijímat změny
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • Benefity:  6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelna, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování dle lokality nad 20km, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás.

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999