C# programátor (junior/senior)

Obor: IT vývoj, Výroba a vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Zavedená česká společnost hledá do svého týmu programátorů kolegu, který by se podílel na vývoji tuzemských i zahraničních projektů pro telco společnosti. Hledáme standardního programátora, ale nebojíme se jej náležitě ocenit. Naše projekty jsou dlouhodobého charakteru a náš tým má spíše familierní charakter než neustálé vysedávání za monitorem.

POPIS POZICE

– vývoj nových funkcionalit v zavedeném software

– podíl na analýze a vývoji nových komponent a nové verze IS v prostředí .NET – C#

– práce s Microsoft technologiemi

– vhodné jak pro absolventy, tak i seniory

PROFIL KANDIDÁTA

– analytické myšlení, komunikační schopnosti

– znalost C#, koncepce .NET, návrhových vzorů

– znalost návrhu relačních databází a SQL

– SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)

– očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost

– znalost AJ na úrovni B2

– znalost RU výhodou (není podmínka)

NABÍZÍME

– flexibilní začátek/konec pracovní doby

– 15 % bonus z celoroční mzdy

– zvýhodněné rodinné tarify mobilního volání

– příspěvek na stravování

– relaxační zóna na pracovišti

– společné teambuildingy

– dovolená 5 týdnů / možnost neplaceného volna

– příspěvky na školení a sebevzdělávání

– homeoffice

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz