PLC Engineer

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Umíte programovat roboty a baví vás průmyslová automatizace? Pojďte zužitkovat své zkušenosti a naučit se novým dovednostem na špičkovém vybavení při vývoji nových řídících systémů.

POPIS POZICE

– oživování a tvorba projektů PLC

– vývoj v testovacím prostředí (Python)

– analýza chyb a vylepšování testů

– návrhy testovacích sekvencí

– vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky, případně adekvátní praxi v oboru

– orientace v programu Step7

– znalost programování v Python, popřípadě jiném programovacím jazyku

– znalost angličtiny minimálně na úrovni B1/B2

NABÍZÍME

– bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč

– možnost využít relokačního balíčku, který pokryje náklady spojené se stěhováním

– široký výběr benefitů z cafeterie systému

– špičkově vybavené pracoviště

– každodenní využití anglického jazyka

– unikátní technologie a know-how

– přátelský kolektiv

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz
+420 734 685 399