Vývojář mikroelektroniky

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Chcete se stát součástí R&D oddělení, kde budete vyvíjet elektronická zařízení pro průmyslovou automatizaci? Je vývoj hardwarových součástek vaším koníčkem? Přijďte se podívat na náš malý tým ve velké korporaci, kde nevládnou upjatá pravidla a máte možnost se podílet na dlouhodobých projektech, které nejsou ovlivněné finančními recesemi podobně jako automotive průmysl.

POPIS POZICE

– vývoj HW designu ve specializovaných programech (CR5000, OrCAD, Mentor Graphics)

– tvorba schémat PCB

– testování a měření prototypů, typovými zkouškámi

– tvorba potřebné dokumentace

– vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky, případně adekvátní praxi v oboru

– znalosti a praktické zkušenosti s návrhem hardware

– znalost angličtiny minimálně na úrovni B1/B2

– výhodou je i znalost bezpečnostních elektronických systémů

NABÍZÍME

– bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč

– možnost využít relokačního balíčku, který pokryje náklady spojené se stěhováním

– široký výběr benefitů z cafeterie systému

– špičkově vybavené pracoviště

– každodenní využití anglického jazyka

– unikátní technologie a know-how

– přátelský kolektiv

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz