SERVISNÍ MECHANIK – STAVEBNÍ STROJE (PRAHA MICHLE)

Obor: Doprava a logistika, Auto – moto, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Pro našeho významného klienta, úspěšnou společnost působící v oblasti výroby a pronájmu stavebních strojů, hledáme motivované kandidáty/tky na pozici

SERVISNÍ MECHANIK – STAVEBNÍ STROJE

POPIS POZICE

• Provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů
• Pravidelné údržby těchto zařízení
• Komunikace se zákazníky

• Odborné středoškolské vzdělání případně vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru
• Zkušenosti v oblasti mechanických i elektrických oprav (zkušenosti se servisem stavební mechanizace výhodou)
• Znalost stavebních strojů velkou výhodou!
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

• Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
• Firemní benefity (stravenky, sick days a další)
• Lokalita: Praha Michle
• Tým férových a přátelských lidí
• HPP, nástup možný ihned!

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email iva.wojnarova@experis.cz či mne kontaktujte na tel. 731 637 828.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420731637828