Java developer – Aplikace pro migraci dat

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

· Do nedávno vzniklé pobočky v Ostravě hledáme zkušeného Java vývojáře, který se bude podílet na vývoji vlastní aplikace

· Česká firma s především zahraniční klientelou (v ČR nyní cca 60 zaměstnanců)

POPIS POZICE

  • vývoj vlastního produktu – platformy pro migraci dat a datovou migraci
  • vývoj softwaru pro zpracování velkého objemu dat – CloverETLsměrovat další vývoj SW produktu
  • agilní metodika vývoje
  • využívané technologie: Java (SE), ETL, Eclipse platform, J2EE, aplikační servery, OS Unix, Linux, relační databáze

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenosti s jazykem Java (SE) alespoň 4 roky
  • schopnost samostatně programovat
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • zkušenost s Linuxem
  • výhodou – ETL, Eclipse platform, J2EE, aplikační servery, relační databáze

NABÍZÍME

  • mzdu podle Tvých zkušeností
  • respekt k Tvému osobnímu životu
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně
  • odborná a jazyková školení
  • balíček benefitů (příspěvek na dovolenou, sport, kulturu)

Čeho si zaměstnanci cení:

  • produkt, který má smysl
  • žádná byrokracie
  • vysoká produktivita
  • menší pracovní tým

KONTAKT

Eva Bordovská
eva.bordovska@experis.cz
+420 607 060 633