IT Service Desk za 36 000 kč

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT správa, Služby, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Víš co je to IT helpdesk, IT service desk, IT technická podpora nebo jen zákaznický servis?

Ani nemusíš, my tě to naučíme v našem měsíčním proplaceném školení do IT. Nepotřebuješ zkušenosti, stačí chuť! 😉

  • U nás se staneš profesionál v IT
  • Zlepšíš si své komunikační schopnosti v Angličtině
  • A dostaneš fixní mzdu 36 000 kč měsíčně + 2000 Kč bonus za směny

POPIS POZICE

Náplň práce:

Budeš telefonicky, mailem a přes vzdálenou správu pomáhat zaměstnancům naší firmy s řešením jejich IT problémů na jejich PC. (Hardware, software, síťová řešení). To vše v mladém, moderním a přátelském prostředí.

Podporovat budeš především zaměstnance v USA v časech 14:30 – 23:30

PROFIL KANDIDÁTA

  • Úroveň Angličtiny na úrovni B2 a vyšší
  • Jasná motivace a chuť pracovat v IT
  • Mít počítače jako koníčka
  • A nastoupit ideálně ihned do 2 týdnů

NABÍZÍME

  • Pět dalších dnů dovolené za kalendářní rok – celkem 25 dní
  • Komplet proplacenou lítačku
  • Mobilní telefon a speciální tarif
  • Stravenky 80 kč denně
  • 1000 Kč do kafeterie měsíčně
  • Multisport karta
  • 2 sick days

Rozhodně neváhej ani den a pošli mi svůj životopis v Anglickém jazyce 😉

KONTAKT

Lukáš Moravec
lukas.moravec@experis.cz