EMBEDDED DEVELOPER

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Chcete nastartovat svou karieru ve společnosti s mnohaletou tradicí, která má vývojové centrum v Praze? Chcete vidět výsledky Vaší práce v každodenním životě?

POPIS POZICE

Hledáme šikovné a motivované embedded vývojáře, pro zajímavé projekty v oblasti průmyslové automatizace. Aktuálně jsou otevřené projekty jako například:

  • vývoj SW pro procesní automatizaci
  • vývoj kontrolerů turbín
  • kontroléry pro zavírání dveří ve výtahu nebo v železniční dopravě
  • detekce mechanických závad strojů na základě sledování a analýzy fyzikálních veličin.

Můžete se také stát členem projektového týmu, složeného z HW a FW vývojářů a mechanických konstruktérů, který pracuje na modifikaci seriových produktů dle individuálních požadavků zákazníka.

Vaší náplní práce bude:

  • návrh architektury a tvorba firmware v jazyce C a C++
  • testování produktu po provedení změn
  • správa verzí a spolupráce s oddělením dokumentace při nutných úpravách manuálu
  • participace na tvorbě projektové a technické dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
  • znalost programování v C a C++
  • zkušeností s embedded systémy
  • základní znalost elektroniky
  • pokročilou znalost angličtiny – denní komunikace
  • chuť se dále odborně vzdělávat
  • být týmový hráč

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • bonus 50 000 Kč po zkušební době
  • cafeterie v hodnotě 24 000 Kč/rok (možno proměnit za 8 dní volna navíc, příspěvek na penzijní či životní pojištění nebo využití na volnočasové aktivity)
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • uvolněné ale profesionální pracovní prostředí
  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost a prostor pro seberealizaci
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu

Pošlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce na email: tereza.novakova@experis.cz

Pokud máte ve vašem okolí někoho, koho bude zajímat tato pozice pošlete mu odkaz.

KONTAKT

Tereza Nováková
tereza.novakova@experis.cz