Mistr údržby – 1 směna

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Hledáme mistra údržby, který se vyzná v údržbě výrobních strojů a bude tak pro své podřízené (mechaniky a udržbáře) nejen papírovým vedoucím, ale také vedoucím o kterého se mohou opřít a přijít si k němu pro radu.

POPIS POZICE

  • vedení týmu techniků (mechaniků, elektrikářů)
  • práce na jednu směnu
  • zajištění bezproblémového chodu výrobní linky
  • plánování, řízení, evidence, kontrola plánů údržeb a oprav strojů a zařízení
  • plánování docházky, dovolené
  • spoluptráce na projektech nových výrobků a implementace na linkách
  • koordinace oddělení údržby v provozu
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
  • zavádění nových postupů a inovací, neustálé zlepšování procesů

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe na obdobné pozici min.3 roky ve výrobní společnosti
  • orientace v mechanice,elektrice a pneumatice
  • zkušenost s vedením lidí ve směnném provozu
  • zkušenost s údržbou strojů
  • zkušenost s automatickou výrobní linkou
  • schopnost samostatného a zodpovědného řešení úkolů
  • proaktivní přístup, komunikativnost
  • odborné technické znalosti v oboru elektrotechniky a strojírenství

NABÍZÍME

  • práci na plný úvazek
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • výkonnostní prémie
  • mimořádné prémie za řádnou docházku
  • prémie za pracovní výročí
  • dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle odpracovaných let
  • mzdové příplatky nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/ km
  • příspěvek na stravování a další

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999