Software Engineer (Java Developer)

Obor: IT vývoj, Výroba a vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Pro ambiciózní kandidáty nebojící se technologických výzev hledá česká pobočka americké společnosti vytvářející finanční platformy kolegy pro nově budovaný tým. Kompletní vývoj je zaštítěn moderními technologiemi. Po zapracování není problém pracovat z domova na principu 2-3 dny home office týdně.

POPIS POZICE

Vytváření webových aplikací na bázi moderních front-endových frameworků (Spring MVC a Angular 2). Samozřejmostí je i architektura microservices. Základním kamenem bude neustálé zlepšování designu a kvality finančních produktů.

– Bezproblémová angličtina (veškeré pohovory a komunikace bude vedená s týmem v Americe)

– Zkušenosti softwarového inženýra po dobu 2 – 4 roky

– Znalost Java 7 a Java 8

– Základní orientace v Spring MVC Framework

– JavaScript (jQuery, JS knihovny)

– Orientace v Angular 2

Výhodou je znalost, ale jsme schopni naučit:

– Docker

– Gradle

– Log4J2/SLF4J

NABÍZÍME

– práce na kompletně novém projektu s novým týmem

– možnost profesního rozvoje i v rámci Ameriky

– po zapracování 2-3 dny Home Office týdně

– příspěvky na stravu

– teambuildingy na měsíční bázi

– příspěvek na penzijní spoření 2000 CZK/měsíc

– jazykové kurzy

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz
+420 734 685 399