SAP basis Administrator – Nošovice

Obor: IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nošovice

POPIS POZICE

  • Administrace a monitoring výkonu, aplikací a operací v SAPu
  • Patche, diagnostika problémů
  • 2nd level support
  • Monitoring v HANA databázi
  • Note a security implementace

  • Vysokoškolské vzdělání, 1-3 roky zkušeností v administraci SAP Basis
  • Znalost SAP Basis
  • Znalost Linuxu (výhoda SUSE)
  • Znalost ITSM (ITIL), znalost IET je výhodou
  • Výhodou je plynulá angličtina, němčina

NABÍZÍME

  • profesní růst, možnost zahraničních stáží
  • vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace
  • podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje
  • dotované stravování ve vlastních prostorech
  • Kids Club – jesle, školka, odpolední program, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců
  • 13. plat a podíl na zisku společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity

KONTAKT

Eva Bordovská
eva.bordovska@experis.cz
+420 607 060 633