SW vývoj – JAVA

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Chcete se podílet na vývoji SW řešení pro společnost působící napříč světem? Do interního R&D hledám zkušeného JAVA programátora, který preferuje práci v mezinárodním týmu a bude se podílet na inovativním řešení produktu.

POPIS POZICE

  • práce v týmu na vývoji a inovacích produktu
  • implementace návrhu nových specifikací
  • spolupráce s projektovým týmem na řešení dle zákaznických požadavků
  • zodpovědnost za kvalitu a funkčnost

PROFIL KANDIDÁTA

  • ideálně VŠ vzdělání v oboru IT
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • zkušenost min. 4 roky s programováním v JAVA (JAVA EE, JSF)
  • znalost HTML 5 a souvisejících vývojových nástrojů (GIT, JIRA, Jenkins)
  • zkušenost s návrhem a vývojem SW řešení
  • schopnost práce v týmu

NABÍZÍME

  • práci ve stabilní společnosti s jasnou vizí
  • možnost kariérního růstu či změna působení napříč odděleními
  • cestování dle preferencí
  • flexibilní pracobní doba
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mobilní telefon a notebook

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz