Baví Tě Python?

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,

Hledáme nadšence do programování, pro které nejde jen o práci, ale především o zábavu!

Hledáme tým lidí, kteří budou nadšení z toho, že výsledky jejich zábavy denně používá stovky tisíc lidí po ČR a brzo v celé Evropě

A také hledáme největšího nadšence, kterého bychom rádi nominovali do vývoje nových služeb.

Přestože jsme větší firmou, najdeš u nás přátelskou a rodinnou atmosféru.

Baví nás neformánost, jednáme spolu čestně a narovinu.

POPIS POZICE

Na čem u nás budeš pracovat:

  • Vývoj firemních Informačních Systémů + podpora a údržba.
  • Implementace provisioningu síťových zařízení a služeb.
  • Vývoj klientského portálu.
  • Rozvoj IPTV platformy.
  • Hraní si s technologickými novinkami.

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké základy od Tebe potřebujeme:

  • OS Linux
  • Python
  • Django
  • SQL
  • API

Výhodou pak je znalost:

  • Django REST framework
  • Docker
  • JavaScript
  • Angular Dart
  • GIT

Je pro nás důležité, aby jsi byl/ nadšenec nadšenec a měl již hodně projektů za sebou.

Nehledáme úplné juniory, které budeme muset vzdělávat, aby uměli s námi vůbec fungovat.

Hledáme již hotové programátory, kteří se pouze seznámí s koncepcí našich projektů a budou je dále rozvíjet.

NABÍZÍME

Na platu se dohodneme podle Tvých zkušeností a projektů, nemáme dané striktní platové rozmezí.

Tvoje zkušenosti budeme hodnotit individuálně.

Pro nebrňáky jsme ochotni řešit ubytování, dopravu apod.

Více benefitů a jak to u nás funguje Ti rádi prozradíme osobně na pohovoru.

Preferujeme denní prezenci  u nás, ale  dokážeme nabídnout i režim 3 dny ve firmě/2 dny Home Office.

KONTAKT

Kateřina Vybíhalová
katerina.vybihalova@experis.cz
+420 724 389 059