IT Analytik

Obor: IT konzultace, IT vývoj, IT konzultace, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Jihomoravský,

Máte zkušenosti v oblasti IT analýzy a chcete se podílet na velkých českých a zahraničních projektech?

Rádi bychom Vám nabídli nově otevřené pozice v Brně a Praze!

POPIS POZICE

Náplní Vaší práce bude:

  • Sběr požadavků zákazníka a jejich následná analýza
  • Tvorba analytické dokumentace- anylýza, architektura a design
  • Tvorba zadání pro vývojový tým
  • Komunikace se zákazníky (čeští i zahraniční, zejména Asie)

PROFIL KANDIDÁTA

Váš ideální profil:

  • Alespoň 2 roky zkušeností v oblasti analýzy a přípravy zadání pro vývoj
  • Znalost UML a SQL
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Soft skills- komunikační dovednosti, analytické myšlení, kreativita a organizační zdatnost

NABÍZÍME

Co Vám nabídneme (kromě zajímavé náplně práce)?

  • Odpovídající finanční ohodnocení (50.000+)
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příležitosti pro Váš odborný i osobní rozvoj
  • Roční bonusy, notebook, telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • A škálu dnes již tradičních benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, jazykové kurzy, slevy, …)

KONTAKT

Ondřej Benc
ondrej.benc@experis.cz