Seniorní role .NET programátora

Obor: IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Zavedená česká firma s dlouholetou tradicí hledá pro své projekty ze státní zakázky seniorní .NET programátory. Nebojíte-li se výzev a práce na projektech, které hned tak neskončí, pak je zde možnost stát se odborníkem na projekty zvučných názvů.

Máte-li nadšení ze života a chcete-li se připojit k firmě jejíž produkty zcela jistě znáte, pak si budeme rozhodně rozumět.

POPIS POZICE

– Vývoj aplikací na platformě Microsoft .NET

– Spolupráce na analýze a návrhu řešení

– Rozvoj a údržba aplikací

– Komunikace s ostatními členy týmu

– Tvorba dokumentace

– Zkušenosti s .NET Framework a vývojem pomocí Visual Studio, znalost objektově orientovaného programování v jazyce C# a SQL

– analytické myšlení, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita

– znalost C#, koncepce .NET, návrhových vzorů

– znalost návrhu relačních databází a SQL

– SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)

– očekáváme zodpovědný přístup, samostatnostznalost

– AJ na úrovni čtení technické dokumentace

NABÍZÍME

– možnost flexibilních úvazků, pružná pracovní doba

– čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech

– máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech

– budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje

– na náš účet si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co

děláte

– nad rámec klasických benefitů se společně s námi můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz