VEDOUCÍ SKLADU – Tachovsko

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Doprava a logistika,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti ve skladového hospodářství ve výrobní společnosti. Baví Vás vést lidi a umíte si ve skladu sjednat pořádek?  Hledám zkušeného vedoucího skladu, který se nezalekne nastavování interních logistických procesů, který rád bude jednat s nadřízeným o změnách a tím se bude aktivně podílet na zvyšování kvality výroby.

POPIS POZICE

  • Udržování reálného stavu skladu v souladu s informacemi uvedenými v ERP
  • Vedení týmu – pracoviště sklad, příjem výroby
  • Stanovení kritérií pro měsíční / roční odměňování pracovníků skladu
  • Zajistit roční hodnocení a návrhy kariérního růstu jednotlivých pracovníků skladu
  • Zajistit nakládku a expedici hotových výrobků dle plánovaných termínů
  • Zajistit pravidelné hodnocení efektivity jednotlivých skladovacích procesů včetně návrhů na zlepšování
  • Zajištění odepisování materiálu dle interních požadavků

PROFIL KANDIDÁTA

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • středně pokročilá znalost AJ – využití s managementem
  • Praktické zkušenosti s vedením skladu
  • Praktické zkušenosti se skladovými procesy
  • Praktické zkušenosti s vedení skladového hospodářství s využitím informačního systému – nejlépe SAP
  • Uživatelské znalosti Microsoft office package: Word, Excel, Power Point
  • týmový přístup

NABÍZÍME

  • práve ve skvělém kolektivu
  • vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
  • dotované stravování
  • roční odměny
  • telefon a notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999