Administrativní podpora – konfigurace změn – letectví

Obor: Doprava a logistika, Elektro a automatizace, Administrativa, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • zaznamenávání změn v technické konfiguraci/dokumentaci – práce s MS Excel
  • zadávání dat do systému; řešení nesrovnalostí
  • nastavení, správa a optimalizace systému zachycujícího provedené změny – komunikace s IT, apod.
  • komunikace s programovým týmem a zákazníkem
  • reporting programovému managerovi
  • organizace schůzek s týmy, kterých se změny dotýkají
  • návštěva hal, kde se vyrábí celá letadla a komunikace s techniky ohledně změn údajů

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • vztah k technice, leteckému průmyslu – vzdělání nebo praxe v oboru výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost MS Excel – využívat budete kontingenční tabulky a vyhledávací funkce
  • aktivní přístup a chuť učit se
  • zkušenost s konfiguračním managementem výhodou

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • příležitost pro profesní rozvoj a zaučení v oblasti leteckého průmyslu/aerospace
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • skvělé ceny jídel v místní kantýně
  • Čtvrtletní 15% bonus

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347