Application Support Specialist

Obor: IT konzultace, IT správa, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha, Jihomoravský,
Město: Praha, Brno

Bavila by Vás podpora celosvětově využívaných aplikací? Vyznáte se v Linux a SQL? Není Vám cizí oblast bankovnictví?

Přihlašte se na pozici Application Support Specialist, hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

Náplní Vaší práce bude:

  • Instalace a podpora aplikací
  • Řešení komplexních požadavků zákazníků
  • Zodpovědnost za včasné a kvalitní plnění požadavků
  • Každodenní komunikace se zákazníky, programátory, testery a analytiky

PROFIL KANDIDÁTA

Váš ideální profil:

  • Junior i Senior
  • Dobrá znalost Linux a zkušenosti s SQL
  • Vysokoškolské vzdělání v IT nebo relevantní praxe
  • Znalost Weblogic a Apache
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zájem o nové technologie a postupy

NABÍZÍME

Co Vám za to nabídneme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Příležitosti pro Váš odborný i osobní rozvoj
  • Roční bonusy, notebook, telefon
  • A škálu dnes již tradičních benefitů…

KONTAKT

Ondřej Benc
ondrej.benc@experis.cz