Procesní inženýr (automotive)

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace,
Lokalita: Středočeský,
Město: Žebrák, Rakovník

Dokážete-li uhlídat dodavatelskou firmu, aby sestavila výrobní linku dle Vašich představ a orientujete se v technických výkresech, pak moderní výrobní závod v automotive průmyslu hledá právě Vás.

POPIS POZICE

Co Vás na pozici čeká?

– Odpovědnost za návrh a vývoj procesu montáže a výrobního zařízení, jeho validace, stabilizace a předání do sériové výroby

– Návrh montážního procesu dle požadavků kvality, zákazníka a platných standardů

– Tvorba rozpočtu a detailního časového plánu respektujíc projektové milníky

– Aktivní účast na výběrovém řízení dodavatele montážního zařízení a spolupráce při jeho návrhu

– Spolupráce s ostatními členy projektového týmu (vývoj, kvalita, VPS)

– Definování Poka-Yoke a ergonomických zlepšení za účelem efektivní a kvalitní montáže

– Účast na pravidelných projektových jednání a zákaznických návštěv

– Reporting aktuálních dosažených cílů projektovému vedení a managementu

– Spolupráce s ostatními závody v rámci regionu

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme?

– SŠ/VŠ vzdělání technického směru

– Pokročilá znalost AJ a práce s PC (Excel, Word, PowerPoint)

– Znalost čtení výkresů, kusovníků a technologické dokumentace

– Znalost 3D prohlížečů výhodou

– Znalost nástrojů kvality (QRQC, FMEA,PY,….) a nástrojů VPS (Hoshin, Kaizen, MUDA, IPROM)

– Komunikační dovednosti

– Zkušenosti na obdobné pozici (technologie, procesní inženýrství,…) alespoň 3 roky

NABÍZÍME

Co Vám za to můžeme nabídnout?

– práci v stabilní mezinárodní společnosti

– prostředí moderního závodu

– penzijní připojištění

– 6 týdnů dovolené

– relokační balíček

– technické a jazykové školení

– relaxační aktivity

– pravidelné bonusy

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz