Inženýr pro projekty simulace robotů

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Středočeský,
Město: Mladá Boleslav

Významná společnost v oblasti automatizace technologických procesů nabízí spolupráci schopnému inženýrovi, který se nebojí výzev. Zajímá-li Vás obor robotizace a nebojíte se zavádět robotické manipulátory v rámci České republiky, ale i Evropy, pak je tento inzerát vhodný právě pro Vás.

POPIS POZICE

Co Vás na pozici čeká?

– Off-line programování robotů

– Zpracování návrhu výrobní linky

– Pre-engineering

– Simulace

– Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby

– Návrh a implementace technického řešení

– Online podpora při výstavbě linky

– Jednání se zákazníky, subdodavateli

PROFIL KANDIDÁTA

– Logické a analytické uvažování

– Technické vzdělání se zaměřením na strojírenství, robotiku

– Znalost německého nebo anglického jazyka na technické úrovni

– Zkušenosti simulacemi v automobilovém průmyslu výhodou stejně jako znalosti programování robotů off – line / online, znalosti konstrukčních návrhů v automobilovém průmyslu

– Znalosti softwaru Process Simulate / Designer, Robcad, Delmia a obecně CAD výhodou

– 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat

– Komunikativnost, časová flexibilita

– Ochota cestovat za projekty i za hranice České republiky

– Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně

– Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

Co Vám za to můžeme nabídnout?

– Roční výkonové prémie

– 25 dní dovolené

– Příspěvek zaměstnavatele na stravování

– Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění

– Notebook, případně mobilní telefon

– Poukázky Ticket Multi

– Věrnostní odměny

– Jazykové kurzy

– Poznávat nová prostředí a navazovat nové osobní styky

– Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy

– Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

– Přátelský a mladý kolektiv

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz