Řídící manažer/ka SQA techniků

Obor: Výroba a vývoj, Auto – moto,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Rakovník

Hledá se šikovný vedoucí, který umí vést jednosměnný tým anglicky mluvících techniků. Někdo kdo se nebojí výzev a má zkušenosti se vstupní technickou kontrolou. Toť vše pod záštitou zavedené mezinárodní automotive společnosti.

POPIS POZICE

Co Vás na pozici čeká?

– Organizace práce techniků

– KPI – pravidelný reporting dle definované četnosti

– Zajištění korektní komunikace s SQA organizací dle definovaných pravidel

– Zajištění první reakce v případě problému (Zastavení linky, blokování podezřelých dílů, start třídící akce dílů)

– Zodpovědnost za řešení kvalitativních problémů výroby

– Zodpovědnost za prostor, karanténu, sorting/rework zóny( 5S,. ..)

– Sledování PDCA dodavatelů, spolupráce s komoditními SQA inženýry, kontrola a schválení “Quick Response” v databázi

– Spolupráce na řešení reklamací – interních i s dodavateli

– Úzký kontakt s dodavateli – reportování technických problémů, výsledků třídění, sledování nápravných opatření, garance včasných odpovědí

– Vyjednávání s dodavateli při řešení nákladů s nekvalitou a přefakturace těchto nákladů

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme?

– technické vzdělání, základní čtení ve výkresechvelmi dobrá schopnost komunikace (interní i externí)

– angličtina na komunikativní úrovni

– odolnost proti stresulogické myšlení

– manažerské dovednosti / shopnost vedení týmu

NABÍZÍME

Co Vám za to můžeme nabídnout?

– práci v stabilní mezinárodní společnosti

– prostředí moderního závodu

– penzijní připojištění

– 6 týdnů dovolené

– relokační balíček

– technické a jazykové školení

– relaxační aktivity

– pravidelné bonusy

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz