HR Business partner s AJ

Obor: Výroba a vývoj, Personalistika a HR,
Lokalita: Plzeňský,

Chcete se profilovat v interní personalistice ve výrobní společnosti? Umíte anglicky, máte výbornou organizaci práce a vyznáte se v zákoníku práce? Pokud ano, ráda se s Vámi spojím pro bližší informaci ohledně pozice HR Business partnera!

POPIS POZICE

  • Náborové procesy
  • Zpracování HR reportingu a analýz
  • Komunikace se (zahraničním) managementem společnosti
  • Tvroba HR procesů či jejich zlepšení
  • Personální marketing
  • Účast na mezinárodních i interních HR projektech – průzkum spokojenosti zaměstnanců, práce s talenty, hodnocení výkonu zaměstnanců, atd.

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni – denní komunikace
  • Zkušenosti na pozici HR generalisty či business partnera
  • Flexibilitu a pevné nervy
  • Znalost zákoníku práce
  • MS office – uživatelské prostředí

NABÍZÍME

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Hrazené stravování
  • Káva zdarma

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999