Software Engineer Embedded Systems

Obor: IT vývoj, Výroba a vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: okolí Ostravy

Máte zkušenosti se psaním SW pro embedded systémy?
Ovládáte německý nebo anglický jazyk?

Pro společnost vyvíjející SW řešení pro různá průmyslová odvětví hledáme posily do vývojářského týmu.
Vyvíjené projekty:
– řízené zavírání rychloběžných vrat
– řízení průtoku kapalin
– řízení průmyslových fritéz
– řízení semaforů
+ nový projekt: vývoj inteligentního nabíjecího adaptéru pro elektromobil Porsche

POPIS POZICE

  • tvorba softwarových architektur pro embedded systémy
  • technické zhodnocení dotazů zákazníků se zaměřením na softwarové funkce a výpočet nákladů
  • rozvoj koncepcí pro stávající požadavky zákazníků a rozmístění spolupracujících vývojářům softwaru
  • poradenství jako odborník na problematiku technických požadavků
  • technická zodpovědnost za softwarové komponenty v průmyslových vestavěných systémech
  • implementace SW v C / C ++ a vytváření unit testů
  • přezkoumání kódu softwarového vývojového týmu a realizace vylepšení výsledků
  • řízení vývojových týmů v naší partnerské síti

  • VŠ vzdělání v technickém oboru počítačových věd, elektrotechniku, komunikační inženýrství nebo podobných programů
  • anglický nebo německý jazyk min. na středně pokročilé úrovni
  • nejméně pět let zkušeností v oblasti vývoje souvisejících s hardwarem v C nebo C ++
  • zkušenosti v ladění vestavěných systémů
  • zkušenosti s vytvářením softwarových architektur
  • účast na zásobování výhodou
  • dobrá znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem

NABÍZÍME

  • záštitu německého vedení společnosti
  • inovativní prostředí společnosti využívající moderní technologie
  • atraktivní platové ohodnocení
  • firemní benefity
  • nástup dohodou

KONTAKT

Eva Bordovská
eva.bordovska@experis.cz
+420 607 060 633