Jak vznikl Experis

Svět práce se mění mnohem rychleji, než kdy předtím a proto se vyvíjí i Manpower, aby tak mohl svými službami pokrývat celý zaměstnanecký cyklus a nabízet klientům komplexní řešení v oblasti lidských zdrojů. ManpowerGroup bude poskytovat jednotlivé služby prostřednictvím značek Manpower (agenturní zaměstnávání a recruitment), Experis (vyhledání specialistů v IT, engineeringu, financích, atd.), Right Management (talent management a řízení kariéry) a ManpowerGroup Solutions (specializovaná outsourcingová řešení). Věříme, že nová organizační struktura skupiny ManpowerGroup Vám bude přinášet další služby a více pomáhat být úspěšní v měnícím se světě práce.

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic. Specializuje se na projektová řešení pro ucelené procesy v oblastech důležitých pro rozvoj businessu klienta.

Obchodní růst vaší společnosti je dnes více než kdy předtím závislý na schopnosti nalézt ty správné talenty – odborníky, kteří vás odliší od konkurence. Proto se firmy po celém světě obracejí právě na Experis.

Přistupujeme k talentům jiným způsobem. Rozumíme vašemu oboru, a proto chápeme výzvy, kterým vaše společnost čelí. Máme přístup ke zdrojům vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří vám pomohou chopit se příležitosti. Experis propojí vaši společnost s odborníky, se kterými dosáhnete vyšších cílů.