Experis Executive

Experis Executive je prémiová značka společnosti ManpowerGroup, pod kterou najdete zkušené profesionály v oblasti managementu, consultingu, náboru a projektových řešení v oblasti lidských zdrojů.
Vyhledávání strategických pozic pro lokální i globální společnosti v 80 zemích s 2 600 pobočkami po celém světe provádíme na základě certifikované strukturované metodologie, kde hloubkové pohovory, osobní testy a následná péče o klienta i obsazeného kandidáta jsou důležitou součástí procesu. Systematicky sledujeme trh práce, a to jak na národní úrovni, tak i v mezinárodním měřítku, abychom se mohli přizpůsobit trendům a přispět znalostmi našim klientům, kandidátům a partnerům.
Naším cílem je excelentní candidate & client experience.

V čem vám Experis Executive pomůže?

Až 45 % firem nemůže nalézt vhodné zaměstnance na strategické pozice. To vyplývá z globálního průzkumu Talent Shortage.
Ředitelé firem a lídři jednotlivých oddělení se shodují, že řešení náborového procesu interními prostředky je finančně i časově náročné, a proto je potřeba k oslovování uchazečů potřeba přistupovat podle precizně vypracované metodiky, která reflektuje aktuální potřeby firmy i uchazečů.
A přesně proto je tu Experis Executive!

Čím je Experis Executive unikátní?

certifikovaná a ověřená metoda náboru

metodické budování mezinárodní databáze kontaktů

strategické partnerství a dlouhodobá spolupráce

Klára Sedláčková

Klára Sedláčková

Senior Executive Consultant

Klára vystudovala Mezinárodní vtahy a Evropská studia na Metropolitní Univerzitě v Praze a absolvovala dvouletý program na The Institute of American Language and Culture v New Yorku. Ve společnosti Egon Zehnder (oblast executive search, assessment & development pro role C-Suite) pracovala několik let na pozici projektové manažerky a zkušenosti sbírala i na mezinárodních projektech v oblastech auto-moto, IT, finance, logistika a FMCG. V Experis Executive je zodpovědná za rozvoj služeb mapování, vyhledávání a náboru kandidátů na strategických pozicích.

Jan Šindelář

Jan Šindelář

Senior Executive Consultant

Jan vystudoval obor Psychologie a Sociologie v lidských zdrojích na VŠE. Dva roky působil v interním HR společnosti ČEZ a metodice executive search se věnuje již od roku 1996. Ve společnosti Neumann International působil jako research konzultant 6 let a stejně dlouho zde byl na pozici senior konzultanta se specializací na executive search. V Experis Executive se soustředí na vyhledávání top manažerských pozic v celé ČR, především technicky orientovaných a výrobně manažerských pozic v oblasti FMCG, retailu a financí.

LI   /jansindelar

Iva Zavadilová

Iva Zavadilová

Senior Executive Consultant

Iva vystudovala program MBA na Czech Management Institut Praga, pod akreditací VŠE. Ve společnosti ManpowerGroup pracuje od roku 2013, nyní v divizi Experis, kde je zodpovědná za vyhledávání komplexního portfolia finančních a HR pozic, od řadových až po top manažerské. Má bohaté zkušenosti s náborem a budováním nových SSC v rámci Prahy, ale i regionu. Pravidelně patří mezi TOP 10 konzultantů ManpowerGroup CZ. V roce 2018 se účastnila workshopu na HQ v Milwaukee pro TOP 20 konzultantů z globální sítě ManpowerGroup.

Najdeme ty správné lídry pro váš business

Ozvěte nám. Zcela nezávazně. Pozveme vás na dobrou kávu a pobavíme se o vašich potřebách a společně najdeme optimální cestu přímo pro vaši společnost. Rádi se s vámi setkáme osobně nebo nám klidně nebo napište e-mail – my žádné bariéry v komunikaci nestavíme.

“Leadership has a harder job to do than just choose sides. It must bring sides together.” Jesse Jackson