Experis Executive

Experis Executive je prémiová značka společnosti ManpowerGroup, která sdružuje experty v oblasti managementu, consultingu a lidských zdrojů.

Při vyhledávání strategických pozic do národních i globálních společností v 80 zemích po celém světě používáme certifikovanou strukturovanou metodologii, která stojí na hloubkových pohovorech, osobních testech a následné péči o klienta i obsazeného kandidáta.
Systematicky sledujeme trh práce, a to jak na národní úrovni, tak i v mezinárodním měřítku. Věříme, že jen tak se můžeme přizpůsobit trendům a přispět znalostmi našim klientům, kandidátům a partnerům.
Snažíme se totiž o to, aby si jak kandidát, tak klient odnesli z náborového procesu dokonalou zkušenost.

V čem vám Experis Executive pomůže?

Jak vyplývá z globálního průzkumu Talent Shortage, až 45 % firem jen těžko nachází vhodné zaměstnance na strategické pozice. Ředitelé firem a lídři jednotlivých oddělení se shodují na jednom. Řešení náborového procesu interními prostředky je finančně i časově náročné. Proto je dobré k oslovování uchazečů přistupovat podle precizně vypracované metodiky, která je silným nástrojem, jenž pomůže vyhledat na trhu talenty na strategické pozice.
A přesně proto je tu Experis Executive!

Čím je Experis Executive unikátní?

používá certifikovanou a ověřenou metodu náboru

metodicky buduje mezinárodní databázi kontaktů

navazuje strategická partnerství a dlouhodobé spolupráce

Jan Šindelář

Jan Šindelář

Senior Executive Consultant

Jan vystudoval obor Psychologie a Sociologie v lidských zdrojích na VŠE. Dva roky působil v interním HR společnosti ČEZ a executive search se věnuje již od roku 1996. Šest let působil ve společnosti Neumann International jako research konzultant a stejně dlouho zde následně působil na pozici senior konzultanta se specializací na executive search. V Experis Executive se soustředí na vyhledávání kandidátů na top manažerské pozice do firem v celé ČR, jeho doménou jsou především technicky orientované a výrobně manažerské pozice v oblasti FMCG, retailu a financí.

LI   /jansindelar

Iva Zavadilová

Iva Klimešová

Senior Executive Consultant

Iva vystudovala program MBA na Czech Management Institute Praga pod akreditací VŠE. Ve společnosti ManpowerGroup pracuje od roku 2013, nyní působí v divizi Experis, kde je zodpovědná za vyhledávání komplexního portfolia finančních a HR pozic, a to od řadových až po top manažerské. Má bohaté zkušenosti s náborem a budováním nových SSC v rámci Prahy, ale i regionu. Pravidelně patří mezi TOP 10 konzultantů ManpowerGroup v České republice. V roce 2018 se účastnila workshopu na HQ v Milwaukee pro TOP 20 konzultantů z globální sítě ManpowerGroup.

Najdeme ty správné lídry pro váš business

V případě, že byste se rádi dozvěděli víc a poznali naše konzultanty osobně, kontaktujte nás. Probereme vaše potřeby a společně najdeme optimální cestu na míru vaší firmě.

„Být dobrým vůdcem znamená víc než jen umět vybrat si strany. Dobrý leader by měl strany propojovat.” Jesse Jackson