Experis Praha na nové adrese

Od pondělí 20. dubna 2015 naleznete tým Experis na nové adrese. Novým domovem se pro naše kolegy z Karlova náměstí stává moderní administrativní budova Florentinum v samotném centru Prahy.

Tato změna s sebou však nepřináší jen novou adresu. Na kolegy, a také na vás, naše kandidáty, čeká jedinečný koncept řešení kancelářských prostor. Rádi bychom, abyste se díky němu u nás cítili ještě lépe.

Ptáte se, o co přesně jde a jak takový prostor vypadá?

Moderní koncept (living office) přináší možnost lepší komunikace mezi jednotlivými odděleními a zefektivnění procesů v oblasti podpory sítě. Je ekonomicky i pracovně příjemnějším místem, kde trávíme 30 % a více našeho času. Prostory nabízí spoustu míst pro setkávání i interakci. Celkové řešení je vzdušné, otevřené a ergonomicky přizpůsobené potřebám zaměstnanců tak, aby se při každodenním pracovním nasazení cítili co nejpohodlněji. Prostory lze flexibilně využívat a přizpůsobovat aktuálním potřebám. Najdete zde i takové zajímavosti, jako je telefonní budka, sedačkové kupé či Plaza – barový prostor vhodný pro meetingy a kooperaci.

EXPERIS Praha Florentinum, recepce C
Vyhledávání specialistů IT, Engineering, Finance

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
tel.: +420 255 702 326
e-mail: [email protected]

Otevírací doba: Pondělí – Pátek: 8.00 – 17.00