Zkus to v Experis!

Experis je zářící hvězda skupiny ManpowerGroup a bude zářit stále jasněji. Silné zázemí globální firmy znamená velký prostor pro investice a nápady. Experis je jednička ve vyhledání IT a Engineering specialistů v ČR i ve světě. To ale neznamená, že přijdete do obří korporace plné anonymních lidí!

Zkus to v Experis!

Experis je zářící hvězda skupiny ManpowerGroup a bude zářit stále jasněji. Silné zázemí globální firmy znamená velký prostor pro investice a nápady. Experis je jednička ve vyhledání IT a Engineering specialistů v ČR i ve světě. To ale neznamená, že přijdete do obří korporace plné anonymních lidí!

Proč se přidat k týmu Experis?

V Praze, v Brně i v Plzni máme super tým nadšených lidí, kteří se chtějí v práci také bavit. Mezi svými budoucími kolegy najdeš myslivce, trenérku heat, tanečnici, experta na grilování, nadšence biliardu, fotbalu i třeba dobrého jídla. Pokud máš alespoň dvouletou praxi na obdobné pozici, jsi komunikativní a vládneš znalostí angličtiny, jsi pro nás ideální člověk na seniorskou pozici. Ale pozor, hledáme i absolventy popřípadě schopné jedince i z oborů mimo HR! Můžeme Ti nabídnout přímý kontakt s klientem, moderní pracovní prostředí a propracovaný systém vzdělávání včetně možnosti zahraniční stáže a motivační finanční ohodnocení se širokou škálou benefitů. Přijď na kávu a uvidíš, jestli se k sobě budeme hodit.

konzultantů

obsazených pozic ročně

let na trhu

šálků kávy denně se specialisty z různých oborů

Podívej se k nám!

Hrajeme tu takové puzzle – propojujeme zajímavé pracovní nabídky s talentovanými lidmi. Měníme lidem životy, protože jim otevíráme dveře k nové kariéře. Na juniorské pozice nehledáme jen firemní personalisty, vystudované psychology nebo výhradně zkušené recruitery.

Máme propracovaný systém vzdělávání a mentoringu a pokud nemáš zkušenosti s náborem, tak z tebe profíka uděláme. Začneš od základů a časem povedeš samostatně náborové zakázky. Ale pozor, podstatou práce není administrativa a posílání emailů. Potřebuješ mít obchodního ducha, nebát se zavolat do několika firem a přesvědčit HR manažera, že jsi pro jeho firmu vybral nejlepšího možného uchazeče.

Poznej svoje nové kolegy!

Co Ti nabízíme

Motivující finanční ohodnocení s největší bonusovou složkou v ČR

Práci s klienty patřící ke špičce na celém světě

Propracovaný systém vzdělávání, i zajímavé přednášky zahraničních hostů

Moderní a neformální pracovní prostředí – living office

Práci v malém a velmi přátelském týmu

Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů, teambuildingové aktivity

Co říkáme o Experis

Aneta Neubauerová

Aneta Neubauerová

IT Recruitment Consultant

Experis mi dal úžasnou možnost poznat svět recruitmentu, a to i bez předešlé zkušenosti. Baví mě, že neustále komunikuji s lidmi, na denní bázi používám znalost cizích jazyků a hledám kandidátům job, který budou dělat rádi a bude je bavit. Líbí se mi, že chodíme na návštěvy ke klientům a vidíme z první ruky všechny zajímavé projekty, jímž se věnují!

Lucie Zajíčková

Lucie Zajíčková

Engineering Recruitment Consultant

Práce v Experis je velmi pestrá! Dopoledne mám na telefonu HR manažera a pak hned řešíme s šéfem výroby, koho by potřeboval do svých týmů. Odpoledne se sejdu s několika profíky, kteří hledají nové impulzy a chtějí vědět, co je na trhu nového. V jednom dni se dostanu k více věcem, než jiní za celou kariéru.

Martin Šimon

Martin Šimon

Team Leader - Research Centrum

Experis mi dal příležitost již v průběhu školy, když jsem se přes brigády a různá oddělení dopracoval až na aktuální pozici. Jsem rád, že se dostanu k zajímavým projektům a úkolům, kde se můžu realizovat a naplňovat svoje cíle a přístupy. Líbí se mi, že v Experis dostanou moje dobré nápady prostor!

Aktuální volné pozice v Experis

Líbila by se ti práce u nás v Experis? Hledáme nové kolegy do Prahy, Brna a Plzně. Nepropásni svojí šanci na skutečně zábavnou práci!