Zkus to v Experis!

Experis je zářící hvězda skupiny ManpowerGroup a bude zářit stále jasněji. Silné zázemí globální firmy znamená velký prostor pro investice a nápady. Experis je jednička ve vyhledání IT a Engineering specialistů v ČR i ve světě. To ale neznamená, že přijdete do obří korporace plné anonymních lidí!

Zkus to v Experis!

Experis je zářící hvězda skupiny ManpowerGroup a bude zářit stále jasněji. Silné zázemí globální firmy znamená velký prostor pro investice a nápady. Experis je jednička ve vyhledání IT a Engineering specialistů v ČR i ve světě. To ale neznamená, že přijdete do obří korporace plné anonymních lidí!

O Experis

Experis je společnost, která Vám může nabídnout mnoho zajímavých věcí, mimo jiné i osobní i kariérní rozvoj, hodně zábavy, srandy a jídla. Nezáleží na tom, jestli jste už v náboru odborníků zběhlí nebo ne, díky pobočkám Experis Praha, Brno a Ostrava u nás určitě místo najdete. Zatím se podívejte s kým například spolupracujeme a jak to u nás vypadá.

KONZULTANTŮ A RESEARCHERŮ

OBSAZENÝCH POZIC ROČNĚ

LET NA TRHU

ŠÁLKŮ KÁVY DENNĚ SE SPECIALISTY Z RŮZNÝCH OBORŮ

Proč se přidat k Experis

Vypadá to bláznivě, ale práce přeci musí být i zábava! 😉

Jak to u nás vypadá

Hrajeme tu takové puzzle – propojujeme zajímavé pracovní nabídky s talentovanými lidmi. Měníme lidem životy, protože jim otevíráme dveře k nové kariéře. Na juniorské pozice nehledáme jen firemní personalisty, vystudované psychology nebo výhradně zkušené recruitery.

Máme propracovaný systém vzdělávání a mentoringu a pokud nemáš zkušenosti s náborem, tak z tebe profíka uděláme. Začneš od základů a časem povedeš samostatně náborové zakázky. Ale pozor, podstatou práce není administrativa a posílání emailů. Potřebuješ mít obchodního ducha, nebát se zavolat do několika firem a přesvědčit HR manažera, že jsi pro jeho firmu vybral nejlepšího možného uchazeče.

Poznej svoje nové kolegy!

Co Ti nabízíme

Z

25 dní dovolené

Z

2 sickdays ročně

Z

2 Home Office měsíčně

Z

Flexibilitu - pracovní i časovou

Z

Top sourcingové kanály

Z

Recruitment Star - onboarding a vzdělávácí systém

Z

Kurzy AJ a její každodenní využití při práci

Z

Stravenky 80 Kč - vyber si papírové, nebo stravenkovou kartu

Z

Cafeteria systém - odměny za výročí ve společnosti, významné události, soutěže

Z

Mobil i pro soukromé účely

Z

Práci v nejmodernějším business centru v Praze - Florentinum

Z

skvělou dostupnost Florentina (metro B, C, Masarykovo nádraží pár kroků)

Z

Občerstvení na pracovišti - káva, čaj, ovoce, čokoláda

Z

Multisport kartu

Z

Slevu 10% do Bageterie Boulevard

Z

Slevu až 10 % na auta značky ŠKODA

Z

Slevu až 30 % na výrobky Olpran

Z

Zvýhodněné produkty Komerční banky

Z

Referral program

Z

Přátelský tým, srandu, týmové akce - formální i neformální, teambuildingy

Naše příběhy

Nicole Jantošová

Nicole Jantošová

Senior Consultant

V Experis jsem začínala jako student na pozici Talent Sourcing Consultanta a postupně z částečného úvazku přešla na plný a vypracovala se až na aktuální pozici. Díky Experis jsem se dostala do světa recruitmentu, setkala se se zajímavými a inspirujícími lidmi a získala přehled o českém trhu práce. Experis mi pomohl určit směr mé kariéry. Líbí se mi, že mohu každý den využívat cizí jazyky, komunikovat s experty v oboru a být jim rovnocenným partnerem. Co ale nejvíce oceňuji, je flexibilita, kterou mi Experis nabízí vzhledem k tomu, že do Prahy denně dojíždím.

M: +420 607 059 608

Napište mi e-mail

LinkedIn profil

Václav Loufek

Václav Loufek

Talent Sourcing Consultant

Experis mě baví. A když říkám Experis, tak mám na mysli především lidi, kteří ho tvoří. Když jsem začínal, nevěděl jsem o recruitmentu skoro nic. Je tu parta osobností a od každého jsem se inspiroval a něco přiučil. Je to tu hlavně o lidech a každý přináší svou osobnost, své myšlenky a ideje. Teď už i já!

M: +420 724 389 063

Napište mi e-mail

LinkedIn profil

Jozef Maljaček

Jozef Maljaček

Team Leader/Senior Constultant

Když jsem se ucházel o pozici v Experisu, netušil jsem, jak velmi se můj život změní a že záhy začnu žít svůj český sen. Již v průběhu výběrového řízení jsem měl možnost nahlédnout do velmi svěžích kanceláří „living office“ ve Florentinu, kde na mne každý z komorního týmu přátelských headhunterů působil nesmírně spokojeně a energicky. Po nástupu na pozici seniorního rekrutéra jsem se dostal mezi lidi, kteří svou práci milují a inspirativním entuziazmem sobě vlastním mění lidem životy k lepšímu, protože jim otevírají dveře k lepší kariéře a kvalitnějšímu životnímu naplnění. Experis je součástí ManpowerGroup – průkopníka náboru a globálního lídra v oblasti komplexních HR řešení – a toto obrovské zázemí mi jako mávnutím kouzelného proutku umožnilo dosahovat výsledků, které bych nikde jinde v českých zemích díky bezprecedentní marketingové a obchodní podpoře neměl šanci dosáhnout. Pokud chcete zažít prostředí, kde máte absolutní svobodu a neomezené možnosti stát se úspěšným a šťastným, pojďte mezi nás a splňte si i vy svůj vlastní český sen! :)

M: +420 734 283 469

Napište mi e-mail

LinkedIn profil

Aktuální volné pozice v Experis

Líbila by se ti práce u nás v Experis? Hledáme nové kolegy do Prahy, Brna a Ostravy. Nepropásni svojí šanci na skutečně zábavnou práci!

Recruiter - Prague/Brno

Lokalita: Hlavní město Praha, Jihomoravský,

1.KOLO - HR/Branch Manager nebo Teamleader - setkání popovídání u kafe/čaje/vody

i

2.KOLO - PAPI testy - 2 x 15 minut, vyplnění lehkých otázek v klidu doma, výsledek poskytujeme ;)

v

3.KOLO - Setkání s Experis Lead nebo diskuse s týmem CPP

Experis Praha

Na Florenci 2116/15

110 00 Praha

Experis Brno

Nové Sady 25

602 00 Brno

Experis Ostrava

Velká 10

702 00 Ostrava